GB 74492 rolstaartschuif met bocht 400x65 mm 6 mm elektrolytisch verzinkt 74492.0005
Artikelnummer: A18002212
- Rolstaartschuif met bocht
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 74492
- 74492.0005
- 8714318043735
Vanaf 5
€ 77,08 per 5 stuks
6,61 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Rolstaartschuif met bocht
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 74492
-
74492.0005
-
8714318043735
-
Sluitwerk voor houten deuren en poorten
-
Oppervlaktebehandeling: EV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 74492.0005 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 744920005 |
| EAN artikel | 8714318043735 |
| EAN verpakking | 8714318107581 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10632398 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Rolstaartschuif elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Tuinbeslag |
| Productsoort | Rolstaartschuif met bocht |
| Type | 74492 |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 5 stuks |
| Oppervlak | Elektrolytisch verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | EV |
| Afmeting | 400x65 mm |
| Materiaal | 6 mm |
| Gatenpatroon | 8/4,5-2/5 mm |