GB 74470 rolschuif vlak 100x44 mm 4 mm zwart verzinkt 74470.B001
Artikelnummer: A18002674
- Rolschuif vlak
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 74470
- 74470.B001
- 8714318077679
Vanaf 10
€ 49,89 per 10 stuks
2,14 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Rolschuif vlak
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 74470
-
74470.B001
-
8714318077679
-
Oppervlaktebehandeling: ZV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 74470.B001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 74470B001 |
| EAN artikel | 8714318077679 |
| EAN verpakking | 8714318077662 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Rolschuif gecoat |
| Productgroep | Tuinbeslag |
| Productsoort | Rolschuif vlak |
| Type | 74470 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| Oppervlak | Zwart verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | ZV |
| Afmeting | 100x44 mm |
| Materiaal | 4 mm |
| Gatenpatroon | 8/5 mm |
| Gebarcodeerd | Ja |