GB 714960 anti klimstrip 150 graden gezet 1000 mm 65x30x3 mm epoxy coating zwart 714960.B001
Artikelnummer: A18002711
- Anti-klimstrip 150 graden gezet
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 714960
- 714960.B001
- 8714318077921
Vanaf 1
€ 44,13 per stuk
18,91 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Anti-klimstrip 150 graden gezet
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 714960
-
714960.B001
-
8714318077921
-
Anti klimstrip met hoekige punten voor bevestiging op of tegen een muur(rand) om ongewenst klimmen te verhinderen
-
Verkrijgbaar in lengtes van 1000 en 1800 mm
-
Oppervlaktebehandeling: EPZ
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 714960.B001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 714960B001 |
| EAN artikel | 8714318077921 |
| EAN verpakking | 8714318077921 |
| Intrastat CBS code | 83024190 |
| Artikel ID | N11137653 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Tuinbeslag - Anti klimstrippen - Anti klimstrip zwart verzinkt |
| Productgroep | Tuinbeslag |
| Productsoort | Anti-klimstrip 150 graden gezet |
| Type | 714960 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuks |
| Verpakking | Stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Oppervlak | Epoxy coating zwart |
| Oppervlaktebehandeling | EPZ |
| Afmeting | 1000 mm |
| Materiaal | 65x30x3 mm |
| Gatenpatroon | 20/7 mm |