GB 714918 deurbalkhaak dicht max.55x75 mm 40x5,5 mm epoxy coating zwart 714918.B001
Artikelnummer: A18002892
- Deurbalkhaak dicht
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 714918
- 714918.B001
- 8714318083182
Vanaf 10
€ 96,38 per 10 stuks
4,64 € off
-32,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Deurbalkhaak dicht
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 714918
-
714918.B001
-
8714318083182
-
Deurbalkhaak dicht geschikt voor bevestigen van houten of stalen deurbalken met een kopmaat van maximaal 55x75 mm
-
Oppervlaktebehandeling: EPZ
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 714918.B001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 714918B001 |
| EAN artikel | 8714318083182 |
| EAN verpakking | 8714318083175 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N11064524 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Sluitingen - Deurbalkhaak dicht gecoat |
| Productgroep | Tuinbeslag |
| Productsoort | Deurbalkhaak dicht |
| Type | 714918 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| Oppervlak | Epoxy coating zwart |
| Oppervlaktebehandeling | EPZ |
| Afmeting | Maximaal 55x75 mm |
| Materiaal | 40x5,5 mm |
| Gatenpatroon | 2/9 mm |
| Overige maatvoeringen | Deurbalk maximaal 55x75 mm |