GB 704231 BK boerenklinkstel kruk 110x115 mm diameter 12 mm epoxy coating zwart 704231.B001
Artikelnummer: A18002723
- Boerenklinkstel
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 704231
- 704231.B001
- 8714318076627
Vanaf 1
€ 13,70 per stuk
4,57 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Boerenklinkstel
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 704231
-
704231.B001
-
8714318076627
-
Sluiting ten behoeve van een boerendeur, hek, poort of tuindeur met aan één kant een kruk en de andere kant een klink
-
Oppervlaktebehandeling: EPZ
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 704231.B001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 704231B001 |
| EAN artikel | 8714318076627 |
| EAN verpakking | 8714318076627 |
| Intrastat CBS code | 83024900 |
| Artikel ID | N11137652 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Klinkstellen - Boerenklinkstelonderdelen |
| Productgroep | Tuinbeslag |
| Productsoort | Boerenklinkstel |
| Type | 704231 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuks |
| Verpakking | Stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Oppervlak | Epoxy coating zwart |
| Oppervlaktebehandeling | EPZ |
| Afmeting | 110x115 mm |
| Materiaal | Diameter 12 mm |
| Gatenpatroon | 1/3,8 mm |
| Overige maatvoeringen | Boerenklinkstel BK-kruk gezet, deurdikte 40 mm |