GB 704224 boerenklinkstel kruk 140x115 mm diameter 12 mm elektrolytisch verzinkt 704224.0001
Artikelnummer: A18002160
- Boerenklinkstel
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 704224
- 704224.0001
- 8714318060176
Vanaf 1
€ 4,09 per stuk
1,36 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Boerenklinkstel
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 704224
-
704224.0001
-
8714318060176
-
Sluiting ten behoeve van een boerendeur, hek, poort of tuindeur met aan één kant een kruk en de andere kant een klink
-
Oppervlaktebehandeling: EV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 704224.0001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7042240001 |
| EAN artikel | 8714318060176 |
| EAN verpakking | 8714318060176 |
| Intrastat CBS code | 83024900 |
| Artikel ID | N10631698 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Klinkstellen - Boerenklinkstelonderdelen |
| Productgroep | Tuinbeslag |
| Productsoort | Boerenklinkstel |
| Type | 704224 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuks |
| Verpakking | Stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Oppervlak | Elektrolytisch verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | EV |
| Afmeting | 140x115 mm |
| Materiaal | Diameter 12 mm |
| Gatenpatroon | 1/3,8 mm |
| Overige maatvoeringen | Boerenklink BK-kruk gezet deurdikte 50-65 mm |