GB 704210 boerenklinkstel klink 180 mm 25x5 mm elektrolytisch verzinkt 704210.0001
Artikelnummer: A18002157
- Boerenklinkstel
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 704210
- 704210.0001
- 8714318008635
Vanaf 1
€ 1,68 per stuk
0,56 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Boerenklinkstel
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 704210
-
704210.0001
-
8714318008635
-
Sluiting ten behoeve van een boerendeur, hek, poort of tuindeur met aan één kant een kruk en de andere kant een klink
-
Oppervlaktebehandeling: EV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 704210.0001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7042100001 |
| EAN artikel | 8714318008635 |
| EAN verpakking | 8714318008635 |
| Intrastat CBS code | 83024900 |
| Artikel ID | N10632357 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Klinkstellen - Boerenklinkstelonderdelen |
| Productgroep | Tuinbeslag |
| Productsoort | Boerenklinkstel |
| Type | 704210 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuks |
| Verpakking | Stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Oppervlak | Elektrolytisch verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | EV |
| Afmeting | 180 mm |
| Materiaal | 25x5 mm |
| Gatenpatroon | 1/13x6 mm |
| Overige maatvoeringen | Boerenklink BK-klink |