GB 42507 heng voor pen diameter 16 mm 400 mm 40x5 mm thermisch verzinkt 9x9 mm 42507.0010
Artikelnummer: A18002081
- Heng
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 42507
- 42507.0010
- 8714318043193
Vanaf 10
€ 43,37 per 10 stuks
1,86 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Heng
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 42507
-
42507.0010
-
8714318043193
-
Heng ten behoeve van duim met pen diameter 16 voor het scharnierend bevestigen van een hek, poort-, schuur- of tuindeur
-
Oppervlaktebehandeling: TV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 42507.0010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 425070010 |
| EAN artikel | 8714318043193 |
| EAN verpakking | 8714318106973 |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10633018 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Hengen - Heng thermisch verzinkt |
| Productgroep | Tuinbeslag |
| Productsoort | Heng |
| Type | 42507 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakking | Bos |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| Oppervlak | Thermisch verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | TV |
| Afmeting | 400 mm |
| Materiaal | 40x5 mm |
| Gatenpatroon | 3/9 mm |
| Slobgaten | 9x9 mm |
| Overige maatvoeringen | Voor pen diameter 16 mm |
Aanbevolen producten
-
GB 49573 klauwduim steens pen diameter 16 mm 16x45 mm thermisch verzinkt 49573.0025
A18001951
- Klauwduim steens pen diameter 16
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 49573
- 49573.0025
- 8714318007966
Vanaf 25 € 137,42 per 25 stuks 2,65 € off -32,5% Incl. 21,00% BTW -
GB 49563 klauwduim halfsteens pen diameter 16 mm 16x45 mm thermisch verzinkt 49563.0050
A18001949
- Klauwduim halfsteens pen diameter 16
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 49563
- 49563.0050
- 8714318007959
Vanaf 50 € 234,00 per 50 stuks 2,25 € off -32,5% Incl. 21,00% BTW -
GB 49504 plaatduim pen diameter 16 mm 16x45 mm 38x5 mm thermisch verzinkt 49504.0050
A18001962
- Plaatduim pen diameter 16
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 49504
- 49504.0050
- 8714318007942
Vanaf 50 € 157,22 per 50 stuks 1,51 € off -32,5% Incl. 21,00% BTW