GB 424140 heng voor pen diameter 16 mm 800 mm 45x5 mm elektrolytisch verzinkt 9x9 mm 424140.0010
Artikelnummer: A18002015
- Heng
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 424140
- 424140.0010
- 8714318060572
Vanaf 10
€ 65,30 per 10 stuks
2,80 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Heng
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 424140
-
424140.0010
-
8714318060572
-
Heng ten behoeve van duim met pen diameter 16 voor het scharnierend bevestigen van een hek, poort-, schuur- of tuindeur
-
Oppervlaktebehandeling: EV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 424140.0010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4241400010 |
| EAN artikel | 8714318060572 |
| EAN verpakking | 8714318060589 |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10631694 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Hengen - Heng elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Tuinbeslag |
| Productsoort | Heng |
| Type | 424140 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakking | Bos |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| Oppervlak | Elektrolytisch verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | EV |
| Afmeting | 800 mm |
| Materiaal | 45x5 mm |
| Slobgaten | 9x9 mm |
| Gatenpatroon | 6/9 mm |
| Overige maatvoeringen | Voor pen diameter 16 mm |