GB 40206 T-heng 175 mm 39/15x1,5 mm zink-magnesium 40206.B001
Artikelnummer: A18002715
- T-heng
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 40206
- 40206.B001
- 8714318079840
Vanaf 50
€ 71,15 per 50 stuks
0,61 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
T-heng
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 40206
-
40206.B001
-
8714318079840
-
Scharnier, toegepast als zichtwerk voor houten kasten
-
Oppervlaktebehandeling: ZM
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 40206.B001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40206B001 |
| EAN artikel | 8714318079840 |
| EAN verpakking | 8714318079857 |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N11007679 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Hengen - Heng zink magnesium |
| Productgroep | Tuinbeslag |
| Productsoort | T-heng |
| Type | 40206 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Oppervlak | Zink-magnesium |
| Oppervlaktebehandeling | ZM |
| Afmeting | 175 mm |
| Materiaal | 39/15x1,5 mm |
| Gatenpatroon | 6/6 mm |