GB 40172 staartheng 75 mm 27x1,5 mm epoxy coating zwart 40172.B001
Artikelnummer: A18002104
- Staartheng
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 40172
- 40172.B001
- 8714318064280
Vanaf 10
€ 50,99 per 10 stuks
2,19 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Staartheng
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 40172
-
40172.B001
-
8714318064280
-
Staartscharnier met vaste pen
-
Oppervlaktebehandeling: EPZ
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 40172.B001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 40172B001 |
| EAN artikel | 8714318064280 |
| EAN verpakking | 8714318064297 |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10683529 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Hengen - Staartheng staal geepoxeerd |
| Productgroep | Tuinbeslag |
| Productsoort | Staartheng |
| Type | 40172 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| Oppervlak | Epoxy coating zwart |
| Oppervlaktebehandeling | EPZ |
| Afmeting | 75 mm |
| Materiaal | 27x1,5 mm |
| Gatenpatroon | 6/5,5 mm |
Aanbevolen producten
-
GB 40102 staartheng 75 mm 27x1,5 mm elektrolytisch verzinkt 40102.B001
A18002110
- Staartheng
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 40102
- 40102.B001
- 8714318007973
Vanaf 10 € 12,61 per 10 stuks 0,42 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
GB 40103 staartheng 100 mm 30x1,75 mm elektrolytisch verzinkt 40103.B001
A18002111
- Staartheng
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 40103
- 40103.B001
- 8714318007980
Vanaf 10 € 15,06 per 10 stuks 0,50 € off -25% Incl. 21,00% BTW