GB 37453 L-form spouwanker 225 mm diameter 4 mm RVS 316 OG 37453.0250
Artikelnummer: A18001597
- L-form spouwanker
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 37453
- 37453.0250
- 8714318018788
Vanaf 250
€ 112,92 per 250 stuks
0,22 € off
-32,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
L-form spouwanker
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 37453
-
37453.0250
-
8714318018788
-
Oppervlaktebehandeling: 316 OG
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 37453.0250 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 374530250 |
| EAN artikel | 8714318018788 |
| EAN verpakking | 8714318116606 |
| Intrastat CBS code | 73089098 |
| Artikel ID | N10865426 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Spouwankers - Spouwanker - L-vorm spouwanker RVS A4 |
| Productgroep | Spouwankers |
| Productsoort | L-form spouwanker |
| Type | 37453 |
| Minimum besteleenheid | 250 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 250 stuks |
| Oppervlak | RVS 316 OG |
| Oppervlaktebehandeling | RVS 316 OG |
| Afmeting | 225 mm |
| Materiaal | Diameter 4 mm |
| Spouwmaat | 85 +/- 15 mm |