GB 37364 UNI-L-spouwanker 320 mm diameter 5 mm RVS 316 OG 37364.0250
Artikelnummer: A18001793
- UNI-L spouwanker
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 37364
- 37364.0250
- 8714318050276
Vanaf 250
€ 212,36 per 250 stuks
0,41 € off
-32,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
UNI-L spouwanker
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 37364
-
37364.0250
-
8714318050276
-
Traditioneel spouwanker uit staaldraad met een L-vorm voor de gemetselde binnenmuur en een golfprofiel voor de gemetselde buitenmuur
-
Oppervlaktebehandeling: 316 OG
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 37364.0250 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 373640250 |
| EAN artikel | 8714318050276 |
| EAN verpakking | 8714318050269 |
| Intrastat CBS code | 73089098 |
| Artikel ID | N10633825 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Spouwankers - Spouwanker - Uni-L spouwanker RVS A4 |
| Productgroep | Spouwankers en isolatiebevestiging |
| Productsoort | UNI-L spouwanker |
| Type | 37364 |
| Minimum besteleenheid | 250 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 250 stuks |
| Oppervlak | RVS 316 OG |
| Oppervlaktebehandeling | RVS 316 OG |
| Afmeting | 320 mm |
| Materiaal | Diameter 5 mm |
| Spouwmaat | 200 +/- 15 mm |
Aanbevolen producten
-
GB 341330 Uniclip isolatie bevestiging groen 65/75 mm PP 341330.1000
A18001583
- UNI-clip
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 341330
- 341330.1000
- 8714318010430
Vanaf 1000 € 55,90 per 1000 stuks 0,02 € off -30% Incl. 21,00% BTW -
GB 34310 Eye-Safe spouw rood 22,5 mm kunststof 34310.0250
A18001650
- Eye-safe
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 34310
- 34310.0250
- 8714318035891
Vanaf 250 € 7,03 per 250 stuks 0,01 € off -25% Incl. 21,00% BTW