GB 37350 UNI-L-spouwanker 320 mm diameter 3 mm RVS 316 OG 37350.0250
Artikelnummer: A18001781
- UNI-L spouwanker
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 37350
- 37350.0250
- 8714318032265
Vanaf 250
€ 102,71 per 250 stuks
0,20 € off
-32,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
UNI-L spouwanker
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 37350
-
37350.0250
-
8714318032265
-
Traditioneel spouwanker uit staaldraad met een L-vorm voor de gemetselde binnenmuur en een golfprofiel voor de gemetselde buitenmuur
-
Oppervlaktebehandeling: 316 OG
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 37350.0250 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 373500250 |
| EAN artikel | 8714318032265 |
| EAN verpakking | 8714318032258 |
| Intrastat CBS code | 73089098 |
| Artikel ID | N10633488 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Spouwankers - Spouwanker - Uni-L spouwanker RVS A4 |
| Productgroep | Spouwankers en isolatiebevestiging |
| Productsoort | UNI-L spouwanker |
| Type | 37350 |
| Minimum besteleenheid | 250 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 250 stuks |
| Oppervlak | RVS 316 OG |
| Oppervlaktebehandeling | RVS 316 OG |
| Afmeting | 320 mm |
| Materiaal | Diameter 3 mm |
| Spouwmaat | 210 +/- 15 mm |
Aanbevolen producten
-
GB 34310 Eye-Safe spouw rood 22,5 mm kunststof 34310.0250
A18001650
- Eye-safe
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 34310
- 34310.0250
- 8714318035891
Vanaf 250 € 7,03 per 250 stuks 0,01 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
GB 34105 klemring isolatie bevestiging diameter 60 mm zwart kunststof 34105.0250
A18001575
- Klemring
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 34105
- 34105.0250
- 8714318019488
Vanaf 250 € 21,05 per 250 stuks 0,03 € off -27,5% Incl. 21,00% BTW