GB 32546 UNI-L spouwanker 290 mm diameter 5 mm verzinkt draad 32546.0250
Artikelnummer: A18001752
- UNI-L spouwanker
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 32546
- 32546.0250
- 8714318000370
Vanaf 250
€ 94,23 per 250 stuks
0,16 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
UNI-L spouwanker
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 32546
-
32546.0250
-
8714318000370
-
Traditioneel spouwanker uit staaldraad met een L-vorm voor de gemetselde binnenmuur en een golfprofiel voor de gemetselde buitenmuur
-
Oppervlaktebehandeling: VD
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 32546.0250 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 325460250 |
| EAN artikel | 8714318000370 |
| EAN verpakking | 8714318115913 |
| Intrastat CBS code | 73089098 |
| Artikel ID | N10632046 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Spouwankers - Spouwanker - Uni-L spouwanker verzinkt draad |
| Productgroep | Spouwankers en isolatiebevestiging |
| Productsoort | UNI-L spouwanker |
| Type | 32546 |
| Minimum besteleenheid | 250 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 250 stuks |
| Oppervlak | Verzinkt draad |
| Oppervlaktebehandeling | VD |
| Afmeting | 290 mm |
| Materiaal | Diameter 5 mm |
| Spouwmaat | 175 +/- 15 mm |
Aanbevolen producten
-
GB 341330 Uniclip isolatie bevestiging groen 65/75 mm PP 341330.1000
A18001583
- UNI-clip
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 341330
- 341330.1000
- 8714318010430
Vanaf 1000 € 55,90 per 1000 stuks 0,02 € off -30% Incl. 21,00% BTW -
GB 37362 UNI-L-spouwanker 290 mm diameter 5 mm RVS 316 OG 37362.0250
A18001792
- UNI-L spouwanker
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 37362
- 37362.0250
- 8714318050252
Vanaf 250 € 197,65 per 250 stuks 0,38 € off -32,5% Incl. 21,00% BTW -
GB 34310 Eye-Safe spouw rood 22,5 mm kunststof 34310.0250
A18001650
- Eye-safe
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 34310
- 34310.0250
- 8714318035891
Vanaf 250 € 7,03 per 250 stuks 0,01 € off -25% Incl. 21,00% BTW