GB 32544 UNI-L spouwanker 290 mm diameter 4 mm verzinkt draad 32544.0250
Artikelnummer: A18001751
- UNI-L spouwanker
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 32544
- 32544.0250
- 8714318051327
Vanaf 250
€ 47,43 per 250 stuks
0,08 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
UNI-L spouwanker
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 32544
-
32544.0250
-
8714318051327
-
Traditioneel spouwanker uit staaldraad met een L-vorm voor de gemetselde binnenmuur en een golfprofiel voor de gemetselde buitenmuur
-
Oppervlaktebehandeling: VD
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 32544.0250 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 325440250 |
| EAN artikel | 8714318051327 |
| EAN verpakking | 8714318051341 |
| Intrastat CBS code | 73089098 |
| Artikel ID | N10633842 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Spouwankers - Spouwanker - Uni-L spouwanker verzinkt draad |
| Productgroep | Spouwankers en isolatiebevestiging |
| Productsoort | UNI-L spouwanker |
| Type | 32544 |
| Minimum besteleenheid | 250 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 250 stuks |
| Oppervlak | Verzinkt draad |
| Oppervlaktebehandeling | VD |
| Afmeting | 290 mm |
| Materiaal | Diameter 4 mm |
| Spouwmaat | 175 +/- 15 mm |
Aanbevolen producten
-
GB 341300 Uniclip isolatie bevestiging rood 60/65 mm PP 341300.1000
A18001581
- UNI-clip
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 341300
- 341300.1000
- 8714318010447
Vanaf 1000 € 46,59 per 1000 stuks 0,02 € off -30% Incl. 21,00% BTW -
GB 37344 UNI-L-spouwanker 290 mm diameter 4 mm RVS 316 OG 37344.0250
A18001790
- UNI-L spouwanker
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 37344
- 37344.0250
- 8714318010195
Vanaf 250 € 117,20 per 250 stuks 0,23 € off -32,5% Incl. 21,00% BTW -
GB 34310 Eye-Safe spouw rood 22,5 mm kunststof 34310.0250
A18001650
- Eye-safe
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 34310
- 34310.0250
- 8714318035891
Vanaf 250 € 7,03 per 250 stuks 0,01 € off -25% Incl. 21,00% BTW