GB 21374 lijmbouwmuuranker dilaterend 50x73 mm 22x1,25 mm RVS 316 OG 12x7 mm 21374.0100
Artikelnummer: A18000811
- Lijmbouwmuuranker dilaterend
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 21374
- 21374.0100
- 8714318001537
Vanaf 100
€ 83,01 per 100 stuks
0,36 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Lijmbouwmuuranker dilaterend
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 21374
-
21374.0100
-
8714318001537
-
Lijm/montage anker (hoek met één been) voor het dilaterend koppelen van haaks op elkaar aansluitende gelijmde kalkzandsteen muren
-
Oppervlaktebehandeling: 316 OG
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 21374.0100 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 213740100 |
| EAN artikel | 8714318001537 |
| EAN verpakking | 8714318101442 |
| Intrastat CBS code | 73089098 |
| Artikel ID | N10632233 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Bouwverankering - Wandankers dilaterend - Lijmbouwmuuranker RVS A4 |
| Productgroep | Ruwbouw en veiligheid |
| Productsoort | Lijmbouwmuuranker dilaterend |
| Type | 21374 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 100 stuks |
| Oppervlak | RVS 316 OG |
| Oppervlaktebehandeling | RVS 316 OG |
| Afmeting | 50x73 mm |
| Materiaal | 22x1,25 mm |
| Gatenpatroon | 4/4-2/7 mm |
| Slobgaten | 12x7 mm |