GB 10061 leuninganker type LS 150 mm 90x1,25 mm sendzimir verzinkt 2/7x4 mm 10061.0100
Artikelnummer: A18000707
- Leuninganker type LS
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 10061
- 10061.0100
- 8714318001582
Vanaf 100
€ 233,59 per 100 stuks
1,12 € off
-32,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Leuninganker type LS
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 10061
-
10061.0100
-
8714318001582
-
Een leuninganker type LS is een verlijmbare montageplaat voor gebruik in combinatie met het allround Layher-systeem
-
Oppervlaktebehandeling: SV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 10061.0100 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 100610100 |
| EAN artikel | 8714318001582 |
| EAN verpakking | 8714318101497 |
| Intrastat CBS code | 73084000 |
| Artikel ID | N10632221 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Bouwverankering - Leuningankers - Leuninganker sendzimir verzinkt |
| Productgroep | Ruwbouw en veiligheid |
| Productsoort | Leuninganker type LS |
| Type | 10061 |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 100 stuks |
| Oppervlak | Sendzimir verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | SV |
| Afmeting | 150 mm |
| Materiaal | 90x1,25 mm |
| Uitvoering | LS |
| Gatenpatroon | 2/5-8/10-1/20 mm |
| Slobgaten | 2/7x4 mm |
| Overige maatvoeringen | Layher-systeem pen diameter 16 mm |