GB 10047 pijpdrager vlak 250x100 mm 65x5 mm sendzimir verzinkt 10047.0001
Artikelnummer: A18000715
- Pijpdrager vlak
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 10047
- 10047.0001
- 8714318054540
Vanaf 1
€ 8,53 per stuk
2,84 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Pijpdrager vlak
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 10047
-
10047.0001
-
8714318054540
-
Beugel om een standaard steigerpijp (als onderdeel van tijdelijke randbeveiliging) op een vlakke vloer te plaatsen
-
Oppervlaktebehandeling: SV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 10047.0001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 100470001 |
| EAN artikel | 8714318054540 |
| EAN verpakking | 8714318054540 |
| Intrastat CBS code | 73084000 |
| Artikel ID | N10633914 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Bouwverankering - Leuningankers - Pijpdrager sendzimir verzinkt |
| Productgroep | Ruwbouw en veiligheid |
| Productsoort | Pijpdrager vlak |
| Type | 10047 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuks |
| Verpakking | Stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Oppervlak | Sendzimir verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | SV |
| Afmeting | 250x100 mm |
| Materiaal | 65x4 mm |
| Overige maatvoeringen | Steigerpijp diameter 48 mm |