GB 079410 haakanker 750x40 mm 30x2 mm sendzimir verzinkt 079410.0025
Artikelnummer: A18000777
- Haakanker
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 079410
- 079410.0025
- 8714318041946
Vanaf 25
€ 60,98 per 25 stuks
1,05 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Haakanker
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 079410
-
079410.0025
-
8714318041946
-
Opwaaianker uit sendzimir verzinkt bandstaal (30x2 mm) om dakbalken of de bovenste wandlaag bij houten schuren, bergingen of blokhutten tegen opwaaien te verbinden met de dragende wand
-
Het anker heeft een haaks gezet deel met daarin een gat diameter 9 mm dat gecombineerd met draadeind en moer toegepast kan worden op een houten blokhutwand uit "logs", zodat de wand kan uitzetten en krimpen
-
Oppervlaktebehandeling: SV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 079410.0025 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 794100025 |
| EAN artikel | 8714318041946 |
| EAN verpakking | 8714318026912 |
| Intrastat CBS code | 73089059 |
| Artikel ID | N10631487 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Bouwverankering - Muurplaatankers - Haakanker staal 4.6 sendzimir verzinkt ovm |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Haakanker |
| Type | 079410 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Verpakking | Bos |
| Inhoud verpakking | 25 stuks |
| Oppervlak | Sendzimir verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | SV |
| Afmeting | 750x40 mm |
| Materiaal | 30x2 mm |
| Gatenpatroon | 10/4-5/9 mm |