GB 07927 ruitersteun b=28 mm 40x1,5 mm sendzimir verzinkt 07927.0050
Artikelnummer: A18001120
- Ruitersteun
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 07927
- 07927.0050
- 8714318041847
Vanaf 50
€ 73,69 per 50 stuks
0,63 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Ruitersteun
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 07927
-
07927.0050
-
8714318041847
-
Steun om een houten ruiter op de nok van de schuine kap te bevestigen
-
Leverbaar voor ruiterbalkbreedtes 28, 32 of 38 mm
-
Oppervlaktebehandeling: SV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 07927.0050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 79270050 |
| EAN artikel | 8714318041847 |
| EAN verpakking | 8714318105846 |
| Intrastat CBS code | 73089059 |
| Artikel ID | N10633666 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Houtverbindingen - Dakverankering - Ruitersteun verzinkt |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Ruitersteun |
| Type | 07927 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Oppervlak | Sendzimir verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | SV |
| Afmeting | b=28 mm |
| Materiaal | 40x1,5 mm |
| Gatenpatroon | 16/4 mm |
| Overige maatvoeringen | 75x150 mm |