GB 0756441 betonhoek scharnierbaar 400x400 mm 80x6 mm elektrolytisch verzinkt 0756441.0001
Artikelnummer: A18000798
- Betonhoek
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 0756441
- 0756441.0001
- 8714318054007
Vanaf 1
€ 28,34 per stuk
10,75 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Betonhoek
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 0756441
-
0756441.0001
-
8714318054007
-
Voor het koppelen van betonnen elementen, haaks of scharnierbaar (voor niet-haakse aansluitingen)
-
Oppervlaktebehandeling: EV
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0756441.0001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 7564410001 |
| EAN artikel | 8714318054007 |
| EAN verpakking | 8714318054007 |
| Intrastat CBS code | 73089059 |
| Artikel ID | N10631544 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Bouwverankering - Randbekistingankers - Betonhoek elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Ruwbouw en veiligheid |
| Productsoort | Betonhoek |
| Type | 0756441 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuks |
| Verpakking | Stuk |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Oppervlak | Elektrolytisch verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | EV |
| Afmeting | 400x400 mm |
| Materiaal | 80x6 mm |
| Gatenpatroon | 6/50x20 mm |
| Overige maatvoeringen | Scharnierbaar |
Aanbevolen producten
-
GB 0756440 betonhoek 400x400 mm 80x6 mm elektrolytisch verzinkt 0756440.0001
A18000797
- Betonhoek
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 0756440
- 0756440.0001
- 8714318045210
Vanaf 1 € 19,60 per stuk 6,53 € off -25% Incl. 21,00% BTW