GB 074255 hijsoog 300 mm 60x2 mm sendzimir verzinkt 2/11x11-27x45 mm 074255.0050
Artikelnummer: A18001903
- Hijsoog
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 074255
- 074255.0050
- 8714318023737
Vanaf 50
€ 100,46 per 50 stuks
0,97 € off
-32,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Hijsoog
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 074255
-
074255.0050
-
8714318023737
-
Metalen strip met een oog en schroefgaten bedoeld als hijsvoorziening voor houten kozijnen, puien en elementen
-
Hijsogen zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen en maten
-
Van een aantal hijsogen is de sterkte waarde SHR gerapporteerd
-
Oppervlaktebehandeling: SV
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 074255.0050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 742550050 |
| EAN artikel | 8714318023737 |
| EAN verpakking | 8714318127138 |
| Intrastat CBS code | 73089059 |
| Artikel ID | N10633228 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Transportankers - Hijsogen - Hijsoog verzinkt |
| Productgroep | Element- en kozijnverbindingen |
| Productsoort | Hijsoog |
| Type | 074255 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Oppervlak | Sendzimir verzinkt |
| Oppervlaktebehandeling | SV |
| Afmeting | 300 mm |
| Materiaal | 60x2 mm |
| Gatenpatroon | 18/5 mm |
| Slobgaten | 2/11x11-27x45 ovaal mm |
| Overige maatvoeringen | Afmeting oog 27x45 ovaal * mm |