GB 016415 koppelplaat 415 mm 72x5 mm zink-magnesium 016415.0015
Artikelnummer: A18002359
- Koppelplaat
- GB Gebroeders Bodegraven
- Type 016415
- 016415.0015
- 8714318065935
Vanaf 15
€ 121,16 per 15 stuks
3,89 € off
-32,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Gebroeders Bodegraven Verbindingen voor de bouw
Beschrijving
-
Koppelplaat
-
Merk GB Gebroeders Bodegraven
-
Type 016415
-
016415.0015
-
8714318065935
-
Rechthoekige koppelplaat met gevarieerd (slob)gatenpatroon om houten balken en/of regels vlak met elkaar te verbinden
-
Koppelplaten zijn leverbaar in verschillende maten en uitvoeringen
-
Oppervlaktebehandeling: ZM
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 016415.0015 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 164150015 |
| EAN artikel | 8714318065935 |
| EAN verpakking | 8714318065942 |
| Intrastat CBS code | 73089059 |
| Artikel ID | N10808100 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Gebroeders Bodegraven |
| EAN leverancier | 8714318099992 |
| Merk | GB Gebroeders Bodegraven |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Ankerwerk - Houtverbindingen - Koppelingen - Koppelplaat zink magnesium |
| Productgroep | Houtverbindingen |
| Productsoort | Koppelplaat |
| Type | 016415 |
| Minimum besteleenheid | 15 stuks |
| Verpakking | Doos |
| Inhoud verpakking | 15 stuks |
| Oppervlak | Zink-magnesium |
| Oppervlaktebehandeling | ZM |
| Afmeting | 415 mm |
| Materiaal | 72x5 mm |
| Gatenpatroon | 16/7-12/9-4/13 mm |
| Slobgaten | 4/30x13 mm |