GAH Alberts hoekprofiel PVC eiken 20x20x1,5 mm 2 m 478728
Artikelnummer: A51500940
- Hoekprofiel
- GAH Alberts
- Type 478728
- 478728
- 4004338478728
Vanaf 1
€ 9,98 per stuk
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hoekprofiel
-
Merk GAH Alberts
-
Type 478728
-
478728
-
4004338478728
-
Materiaal: plastic
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 478728 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 478728 |
| EAN artikel | 4004338478728 |
| Intrastat CBS code | 3916200099 |
| Artikel ID | N10297250 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | GAH Alberts |
| EAN leverancier | 4004338000004 |
| Merk | GAH Alberts |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Profielen standaard - Hoekprofiel gelijkzijdig kunststof |
| Productgroep | Profielen plastic |
| Productsoort | Hoekprofiel |
| Type | 478728 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Maat a | 20 mm |
| Maat b | 20 mm |
| Maat c | 1,5 mm |
| Uitvoering | Decor eik |
| Lengte | 2000 mm |