FM TDS keilbout met haak 20x80 mm M12 46578312
Artikelnummer: A40885220
- Krachtkeilanker met haak
- FM
- Type TDS
- 46578312
- 8011546284771
Vanaf 15
€ 78,99 per 15 stuks
0,93 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Friulsider Your Fixing Factory
Beschrijving
- Krachtkeilanker met haak
- Merk FM
- Type TDS
- 46578312
- 8011546284771
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 46578312 |
| EAN artikel | 8011546284771 |
| Intrastat CBS code | 73182900 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Friulsider |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | FM |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Keilbouten - Keilbouthuls met ooghaak elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Keilbouten |
| Productsoort | Krachtkeilanker met haak |
| Type | TDS |
| Minimum besteleenheid | 15 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 15 stuks |
| Ankerhuls | 20x80 mm |
| Haakbout | 12x90 mm |
| Aandraaivoorziening | SW 19 |
| Boordiepte | 95 mm |
| Binnen diameter oog | 16 mm |
| Minimale ankerdiepte | 57 mm |
| Minimale materiaal dikte | 120 mm |
| Verpakking | Doos |