FM TAM hollewandanker 8x40 mm verzinkt met schroef 46354004
Artikelnummer: A40885455
- Hollewandanker met schroef
- FM
- Type TAM
- 46354004
- 8011546270668
Vanaf 100
€ 41,60 per 100 stuks
0,07 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Friulsider Your Fixing Factory
Beschrijving
-
Hollewandanker met schroef
-
Merk FM
-
Type TAM
-
46354004
-
8011546270668
-
Minimale materiaal dikte: 80
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Materiaal-kwaliteit: staal
-
Met schroef: Ja
-
Met ring(-en): Ja
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 46354004 |
| EAN artikel | 8011546270668 |
| Intrastat CBS code | 39259010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Friulsider |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | FM |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Pluggen - Hollewandpluggen - Hollewandplug verzinkt |
| Productgroep | Hollewandpluggen |
| Productsoort | Hollewandanker met schroef |
| Type | TAM |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 100 stuks |
| Afmeting | 8x40 mm |
| Boordiepte | 50 mm |
| Minimale ankerdiepte | 36 mm |
| Toebehoren | Inclusief schroef M4 en ring 20 mm |
| Bout (M) | 4 mm |
| Verpakking | Doos |