FM TAM hollewandanker 8x40 mm verzinkt met medium haak 46356104
Artikelnummer: A40885450
- Hollewandanker met haak
- FM
- Type TAM
- 46356104
- 8011546270729
Vanaf 100
€ 45,00 per 100 stuks
0,08 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Friulsider Your Fixing Factory
Beschrijving
-
Hollewandanker met haak
-
Merk FM
-
Type TAM
-
46356104
-
8011546270729
-
Minimale materiaal dikte: 80
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Materiaal-kwaliteit: staal
-
Met ring(-en): Ja
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 46356104 |
| EAN artikel | 8011546270729 |
| Intrastat CBS code | 39259010 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Friulsider |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | FM |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Pluggen - Hollewandpluggen - Hollewandplug verzinkt |
| Productgroep | Hollewandpluggen |
| Productsoort | Hollewandanker met haak |
| Type | TAM |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 100 stuks |
| Afmeting | 8x40 mm |
| Boordiepte | 50 mm |
| Minimale ankerdiepte | 36 mm |
| Toebehoren | Inclusief medium haak M4 en ring 20 mm |
| Bout (M) | 4 mm |
| Verpakking | Doos |