FM MP3 Evo krachtkeilhuls 18x80 mm M12 48050012
Artikelnummer: A40885305
- Hulsankerhuls
- FM
- Type MP3 Evo
- 48050012
- 8011546287123
Vanaf 20
€ 43,65 per 20 stuks
0,39 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Friulsider Your Fixing Factory
Beschrijving
-
Hulsankerhuls
-
Merk FM
-
Type MP3 Evo
-
48050012
-
8011546287123
-
Brandwerendheidsklasse: F120
-
ETA goedkeuring: ETA option 7 (ongescheurd beton) goedkeuring
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 48050012 |
| EAN artikel | 8011546287123 |
| Intrastat CBS code | 73181900 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Friulsider |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | FM |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Keilhulzen - Keilbouthuls elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Keilhulzen |
| Productsoort | Hulsankerhuls |
| Type | MP3 Evo |
| Minimum besteleenheid | 20 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 20 stuks |
| Ankerhuls | 18x80 mm |
| Boordiepte | 100 mm |
| Minimale ankerdiepte | 69 mm |
| Minimale materiaal dikte | 140 mm |
| Binnendraad (M) | 12 |
| Verpakking | Doos |