FM Clampex W2+ DIN 3017 slangklem breedte 9 mm slangdiameter 32-50 mm 21702050
Artikelnummer: A40885958
- Wormschroefklem
- FM
- Type Clampex W2+
- 21702050
- 8011546302093
Vanaf 50
€ 39,45 per 50 stuks
0,14 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Friulsider Your Fixing Factory
Beschrijving
-
Wormschroefklem
-
Merk FM
-
Type Clampex W2+
-
21702050
-
8011546302093
-
Materiaal-kwaliteit: RVS 203 EZ SAE
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Toepassing: toepasbaar in een agressieve omgeving
-
Toebehoren: verzinkte schroef
-
Materiaal band: RVS 203 EZ SAE
-
Materiaal huis: RVS 203 EZ SAE
-
Materiaal wormschroef: staal
-
Oppervlaktebescherming wormschroef: verzinkt
-
DIN-normering: DIN 3017
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 21702050 |
| EAN artikel | 8011546302093 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Friulsider |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | FM |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Slangklemmen - Wormschroefklemmen - Wormschroefklem verzinkt |
| Productgroep | Wormschroefklemmen |
| Productsoort | Wormschroefklem |
| Type | Clampex W2+ |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Breedte | 9 mm |
| Dikte | 0,7 mm |
| Buis-kabeldikte (metrisch) | 32-50 mm |
| Aandraaivoorziening | Zaagsnede-Phillips-zeskant |
| Verpakking | Doos |