FM Clampex W1 DIN 3017 slangklem breedte 12 mm slangdiameter 60-70 mm 21701280
Artikelnummer: A40885932
- Wormschroefklem
- FM
- Type Clampex W1
- 21701280
- 8011546312979
Vanaf 25
€ 23,21 per 25 stuks
0,16 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Friulsider Your Fixing Factory
Beschrijving
-
Wormschroefklem
-
Merk FM
-
Type Clampex W1
-
21701280
-
8011546312979
-
Materiaal-kwaliteit: staal
-
Oppervlaktebescherming: verzinkt
-
Toepassing: toepasbaar in een binnenshuis niet-agressieve omgeving
-
Toebehoren: verzinkte schroef
-
Materiaal band: staal
-
Oppervlaktebescherming band: verzinkt
-
Materiaal huis: staal
-
Oppervlaktebescherming huis: verzinkt
-
Materiaal wormschroef: staal
-
Oppervlaktebescherming wormschroef: verzinkt
-
DIN-normering: DIN 3017
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 21701280 |
| EAN artikel | 8011546312979 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Friulsider |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | FM |
| Productclassificatie | Techniek - Installatietechniek - Slangklemmen - Wormschroefklemmen - Wormschroefklem verzinkt |
| Productgroep | Wormschroefklemmen |
| Productsoort | Wormschroefklem |
| Type | Clampex W1 |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 25 stuks |
| Breedte | 12 mm |
| Dikte | 0,8 mm |
| Buis-kabeldikte (metrisch) | 60-80 mm |
| Aandraaivoorziening | Zaagsnede-Phillips-zeskant |
| Verpakking | Doos |