FM 744 keilbouthuls 10x40 mm M6 40845006
Artikelnummer: A40885293
- Keilankerhuls
- FM
- Type 744
- 40845006
- 8011546283217
Vanaf 50
€ 34,82 per 50 stuks
0,12 € off
-15%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Friulsider Your Fixing Factory
Beschrijving
-
Keilankerhuls
-
Merk FM
-
Type 744
-
40845006
-
8011546283217
-
ETA goedkeuring: ETA option 7 (ongescheurd beton) goedkeuring
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 40845006 |
| EAN artikel | 8011546283217 |
| Intrastat CBS code | 73181542 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Friulsider |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | FM |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouwverankering - Keilhulzen - Keilbouthuls elektrolytisch verzinkt |
| Productgroep | Keilhulzen |
| Productsoort | Keilankerhuls |
| Type | 744 |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 50 stuks |
| Ankerhuls | 10x40 mm |
| Boordiepte | 55 mm |
| Minimale ankerdiepte | 33,5 mm |
| Minimale materiaal dikte | 100 mm |
| Binnendraad (M) | 6 |
| Verpakking | Doos |