FlexVent-HV 490 vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP doos 8 stuks - A50002071 - afbeelding 1
FlexVent-HV 490 vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP doos 8 stuks - A50002071 - afbeelding 2
FlexVent-HV 490 vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP doos 8 stuks - A50002071 - afbeelding 3
FlexVent-HV 490 vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP doos 8 stuks - A50002071 - afbeelding 4
FlexVent-HV 490 vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP doos 8 stuks - A50002071 - afbeelding 5
FlexVent-HV 490 vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP doos 8 stuks - A50002071 - afbeelding 6

FlexVent-HV 490 vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP doos 8 stuks 490.03070.0408

Artikelnummer: A50002071

  • Vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP FlexVent-HV
  • FlexVent-HV
  • Type 280
  • 490.03070.0408
  • 8718026795283

Vanaf 8 € 161,60 per 8 stuks 20,20 € off -50% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
    Voor de Waddeneilanden en Zeeuws-Vlaanderen worden bijkomende kosten apart in rekening gebracht.
Voorraad: voorraadhoudend – 0 op voorraad
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.

Let op!

  • Bel voor mogelijkheden snellere levering
  • Dit artikel kan alleen in (een VEELVOUD van) de AANGEGEVEN MINIMALE BESTELHOEVEELHEID worden besteld en NIET worden GERETOURNEERD
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 20 kg kunnen voor uitlevering additionele transportkosten worden berekend
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Snel leverbaar
    Product is voorraadhoudend
    0 producten op voorraad

Video's

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Bedrijfspresentatie GebuVolco

Beschrijving

  • Vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP FlexVent-HV

  • Merk FlexVent-HV

  • Type 280

  • 490.03070.0408

  • 8718026795283

  • De gepatenteerde FlexVent-HV zorgt voor fraaier metselwerk en optimale ventilatie van kruipruimtes

  • Perfect passend in de gemetselde gevel, dankzij de meervoudige flexibiliteit

  • De FlexVent-HV is een horizontaal en verticaal verstelbare vloerventilatiekoker

  • Dat geeft optimale, eenvoudige stelmogelijkheden in het werk met een ultiem strakke gevel als resultaat

  • Het is de combinatie van verticale en nu ook horizontale flexibiliteit die Flex

  • FlexVent-HV 490 vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP doos 8 stuks 490.03070.0408 kopen?

  • Vloerventilatiekoker en meer Vloer-gevelventilatie en IJzerwaren, Bevestigingsmaterialen en Draadproducten voor Bouw, Industrie en Doe-Het-Zelf branche van GebuVolco voor klus en project snel en makkelijk online bestellen bij AboutDIY!

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 490.03070.0408
Alternatief artikelnummer leverancier 490030700408
EAN artikel 8718026795283
Intrastat CBS code 3925901000
Artikel ID N11136289
ID leverancier 8714253106670
Leverancier GebuVolco
EAN leverancier 8712547000000
Merk FlexVent-HV
Productclassificatie Bouwproducten - Ventilatie - Vloer-gevelventilatie - Vloerventilatiekoker
Productgroep Vloerventilatiekokers met zwart muurrooster
Productsoort Vloerventilatiekoker met zwart muurrooster PP FlexVent-HV
Type 280
Minimum besteleenheid 8 stuks
Verpakking Doos
Materiaal-oppervlakte behandeling PP
Verpakt per 8 stuks

Leverancier

GebuVolco - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien4