Ellen deurnaaldprofiel DNP aluminium 250 cm 400150925
Artikelnummer: A51010287
- Deurnaaldprofiel DNP aluminium 250 cm
- Ellen
- DNP
- 400150925
- 8711286310029
Vanaf 20
€ 235,70 per 20 stuks
4,47 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Elton Dicht Perfect
Beschrijving
-
Deurnaaldprofiel DNP aluminium 250 cm
-
Ellen
-
Type DNP
-
400150925
-
8711286310029
-
Ten behoeve van pendel- of doordraaiende deuren
-
Te gebruiken in combinatie met DNP aluminium · Materiaal: PVC
-
Ellen deurnaaldprofiel DNP aluminium 250 cm 400150925 kopen?
-
Ellen Deurnaaldprofiel PVC en meer Deurnaalden binnendeuren en Dicht Perfect professionele oplossingen voor tochtvrije, geluidsdichte en veilige situaties rondom ramen en deuren van Elton voor klus en project snel en gemakkelijk online bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 400150925 |
| EAN artikel | 8711286310029 |
| Intrastat CBS code | 76042990 |
| Artikel ID | N10095592 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Elton |
| EAN leverancier | 8711286000012 |
| Merk | Ellen |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurnaalden - Deurnaalden binnendeuren - Deurnaaldprofiel PVC |
| Productgroep | Deurnaaldprofielen |
| Productsoort | Deurnaaldprofiel DNP aluminium 250 cm |
| Type | DNP |
| Minimum besteleenheid | 20 stuks |
| Verpakkingseenheid | 20 stuks |
| Lengte | 2500 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
| Deurdikte | Niet van toepassing |
| Montage | Schroeven |