Dulimex DX ZRS 160BV rolschuif 66x160 mm schootdikte 6 mm vlak model staal verzinkt 0411.360.0165
Artikelnummer: A30203964
- Rolschuif
- Dulimex DX
- Type ZRS 160BV
- 0411.360.0165
- 8714140151028
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Rolschuif
-
Merk Dulimex DX
-
Type ZRS 160BV
-
0411.360.0165
-
8714140151028
-
DX rolschuiven worden voornamelijk gebruikt om een gelijkliggende poort of tuinhek vast te zetten, maar kunnen natuurlijk ook binnenshuis op bijvoorbeeld een voorraadkast of luik worden gebruikt
-
Deze verzinkte schuiven lopen letterlijk en figuurlijk op (kunststof) rolletjes en zijn verkrijgbaar in vijf verschillende maten (varierend van 100 tot 200 mm)
-
Bovendien zijn ze zeer geschikt voor buitengebruik
-
Zowel montage als gebruik is kinderlijk eenvoudig
-
Met schroeven plaats je de schuif met slotoog en het slotplaatje in een handomdraai op het hout, waarna je de schuif snel en eenvoudig dichtschuift
-
Het betreft hier een vlak model wat inhoudt dat deze gemaakt is voor gelijkliggende deuren, hekken of poorten
-
Heb je te maken met een deur die verder naar achteren ligt?
-
Gebruik dan deze rolschuif met bocht
-
Tot slot is deze schuif zowel links en rechts als horizontaal en verticaal te gebruiken
-
Wist je dat er ook een soortgelijke rolschuif bestaat die je af kunt sluiten met een hangslot?
-
Dat is bijvoorbeeld ideaal voor ’s nachts of op afgelegen plekken
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Soort schoot: vlak model
-
Rollentürriegel mit Knopf flaches Modell 66x160 mm Riegelstärke 6 mm Stahl verzinkt
-
Verrous à rouleaux modèle plat 66x160 mm acier galvanisé blanc
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0411.360.0165 Y30203964 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4113600165 |
| EAN artikel | 8714140151028 |
| EAN verpakking | 8714140151004 |
| EAN ompak | 8714140151011 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10035654 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Schuiven - Rolschuif verzinkt |
| Productgroep | Rolschuiven |
| Productsoort | Rolschuif |
| Type | ZRS 160BV |
| Alternatief type | ZRS160BV |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| A | 160 mm |
| B | 66 mm |
| C | 6 mm |
| D | 31 mm |
| E | 2 mm |
| F | 15 mm |
| G | 11,0 mm |