Dulimex DX WBS-50-WBBE WC-badkamerslot doornmaat 50 mm ronde voorplaat zwart inclusief rechthoekige sluitplaat 0160.282.5043
Artikelnummer: A30204201
- WC-badkamerslot
- Dulimex DX
- Type WBS-50-WBBE
- 0160.282.5043
- 8714140210695
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
WC-badkamerslot
-
Merk Dulimex DX
-
Type WBS-50-WBBE
-
0160.282.5043
-
8714140210695
-
Een bestaande of nieuwe WC- of badkamerdeur voorzien van een insteekslot?
-
Gebruik dan dit DX WC-badkamerslot
-
Een WC-badkamerslot kent zowel een dag als nachtschoot, waarbij de nachtschoot eenvoudig van binnenuit vergrendeld kan worden door he?
-
Gebruik van bijvoorbeeld een afdekrozet
-
Dit binnendeurslot is zo ontworpen dat hij past in de standaard en meest gangbare maat slotuitsparing, waarmee een deur in de meeste gevallen wordt aangeleverd
-
Dat maakt dit insteekslot universeel toepasbaar
-
Zo kan dit WC-badkamerslot zowel als nieuw slot als ter vervanging van bestaande woningbouwsloten gebruikt worden
-
En het slot is zowel op links- als rechtsdraaiende deuren toe te passen
-
In drie eenvoudige stappen is de schoot van dit slot namelijk om te draaien voor toepassing op linksdraaiende deuren
-
Natuurlijk is het belangrijk dat de voorplaat van het slot past bij de algehele woontrend: daarom bieden wij de keuze uit een geborstelde roestvaststalen (RVS), zwarte of witte voorplaat
-
Bekijk ook onze kruk- of knopschilden en rozetten
-
Om uw binnendeur compleet te maken
-
Toepassing: binnendeuren
-
Doornmaat: 50 mm
-
PC maat: 63 mm
-
Materiaal slotkast: staal verzinkt
-
Materiaal dagschoot: zamac vernikkeld
-
Draairichting: dagschoot omkeerbaar
-
Materiaal nachtschoot: zamac vernikkeld
-
Aantal toeren: 1 toers
-
Model voorplaat: afgerond
-
Afmeting voorplaat: 174x20 mm
-
Dulimex DX WBS-50-WBBE WC-badkamerslot doornmaat 50 mm ronde voorplaat zwart inclusief rechthoekige sluitplaat 0160.282.5043 kopen?
-
Dulimex DX Vrij- en bezetslot en meer Insteeksloten en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0160.282.5043 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1602825043 |
| EAN artikel | 8714140210695 |
| EAN verpakking | 8714140210671 |
| EAN ompak | 8714140210688 |
| Intrastat CBS code | 83014011 |
| Artikel ID | N10864704 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sloten - Insteeksloten - Vrij- en bezetslot |
| Productgroep | WC-badkamersloten |
| Productsoort | WC-badkamerslot |
| Type | WBS-50-WBBE |
| Alternatief type | WBS50WBBE |
| Minimum besteleenheid | 5 stuks |
| Toepassing | Binnendeuren |
| Doornmaat | 50 mm |
| PC maat | 63 mm |
| Materiaal slotkast | Staal verzinkt |
| Materiaal dagschoot | Zamac vernikkeld |
| Draairichting | Dagschoot omkeerbaar |
| Materiaal nachtschoot | Zamac vernikkeld |
| Aantal toeren | 1 toers |
| Model voorplaat | Afgerond |
| Afmeting voorplaat | 174x20 mm |
| Accessoires | Inclusief sluitplaat |
| Voorplaat | Zwart |
Aanbevolen producten
-
Dulimex DX SLP DNS EN WBS sluitplaat voor dag- en nachtslot en WC-badkamerslot rechte hoeken staal verzinkt 0160.285.5001
A30202095
- Sluitplaat voor dag- en nachtslot en WC-badkamerslot
- Dulimex DX
- Type SLP DNS&WBS
- 0160.285.5001
- 8714140180813
Vanaf 10 € 0,84 per stuk 0,15 € off -15% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 0,99 per stuk Incl. 21,00% BTWVanaf 400 € 0,79 per stuk 0,20 € off -20% Incl. 21,00% BTW -
Dulimex DX SLPR DNS EN WBS sluitplaat voor dag- en nachtslot en WC-badkamerslot ronde hoeken staal verzinkt 0160.285.5011
A30202094
- Sluitplaat voor dag- en nachtslot en WC-badkamerslot
- Dulimex DX
- Type SLPR DNS&WBS
- 0160.285.5011
- 8714140185580
Vanaf 10 € 0,98 per stuk 0,14 € off -12,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 1 € 1,14 per stuk Incl. 21,00% BTWVanaf 400 € 0,92 per stuk 0,20 € off -17,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 332 40 BE deurkrukset type 332 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0101
A30204527
- Deurkruk blokmodel
- Ami
- Type DKR 332 40 BE
- 0170.100.0101
- 8714409324958
Vanaf 1 € 18,18 per stuk 3,86 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 17,08 per stuk 4,96 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 336 40 BE deurkrukset type 336 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0105
A30204528
- Deurkruk vlindermodel
- Ami
- Type DKR 336 40 BE
- 0170.100.0105
- 8714409324965
Vanaf 1 € 19,48 per stuk 4,13 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 18,30 per stuk 5,31 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 354 40 BE deurkrukset type 354 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0109
A30204529
- Deurkruk duimmodel
- Ami
- Type DKR 354 40 BE
- 0170.100.0109
- 8714409324972
Vanaf 1 € 18,49 per stuk 3,92 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 17,37 per stuk 5,04 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 356 40 BE deurkrukset type 356 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0113
A30204530
- Deurkruk coupemodel
- Ami
- Type DKR 356 40 BE
- 0170.100.0113
- 8714409324989
Vanaf 1 € 37,65 per stuk 9,41 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 36,47 per stuk 10,59 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKN 160 40 BE deurknopset type 160/50 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0117
A30204525
- Deurknop paddestoelmodel
- Ami
- Type DKN 160 40 BE
- 0170.100.0117
- 8714409324996
Vanaf 1 € 34,42 per stuk 8,61 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 32,27 per stuk 10,76 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKN 165 40 BE deurknopset type 165/75 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0121
A30204526
- Deurknop trapeziummodel
- Ami
- Type DKN 165 40 BE
- 0170.100.0121
- 8714409325009
Vanaf 1 € 57,44 per stuk 16,68 € off -22,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 5 € 55,58 per stuk 18,53 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 361 40 BE deurkrukset type 361 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0125
A30204612
- Deurkruk L-model type 361
- Ami
- Type DKR 361 40 BE
- 0170.100.0125
- 8714409325962
Vanaf 1 € 33,40 per stuk 8,35 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 31,31 per stuk 10,44 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami DKR 374 40 BE deurkrukset type 374 deurdikte 40 mm zwart 0170.100.0129
A30204611
- Deurkruk L-model type 374
- Ami
- Type DKR 374 40 BE
- 0170.100.0129
- 8714409325986
Vanaf 1 € 33,46 per stuk 8,37 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 31,37 per stuk 10,46 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami KS WC 5 kortschild type 180/41 RH voor WC badkamerslot WC 5/57 mm zwart 0170.200.0217
A30204543
- Kortschild WC zwart
- Ami
- Type KS WC 5/57 BE
- 0170.200.0217
- 8714409325092
Vanaf 1 € 25,41 per stuk 6,35 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 23,82 per stuk 7,94 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami KS WC 8 kortschild type 180/41 RH voor WC badkamerslot WC 8/55 mm zwart 0170.200.0219
A30204544
- Kortschild WC zwart
- Ami
- Type KS WC 8/55 BE
- 0170.200.0219
- 8714409325108
Vanaf 1 € 25,41 per stuk 6,35 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 23,82 per stuk 7,94 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami KS WC 8 kortschild type 180/41 RH voor WC badkamerslot WC 8/63 mm zwart 0170.200.0221
A30204545
- Kortschild WC zwart
- Ami
- Type KS WC 8/63 BE
- 0170.200.0221
- 8714409325115
Vanaf 1 € 25,41 per stuk 6,35 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 23,82 per stuk 7,94 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami KS WC 8 kortschild type 180/41 RH voor WC badkamerslot WC 8/72 mm zwart 0170.200.0223
A30204546
- Kortschild WC zwart
- Ami
- Type KS WC 8/72 BE
- 0170.200.0223
- 8714409325122
Vanaf 1 € 25,41 per stuk 6,35 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 23,82 per stuk 7,94 € off -25% Incl. 21,00% BTW -
Ami RZ RO KRUK BE krukrozetten type 3 RH 1 paar zwart 0170.300.0303
A30204634
- Krukrozet rond zwart
- Ami
- Type RZ RO KRUK BE
- 0170.300.0303
- 8714409325795
Vanaf 1 € 11,68 per stuk 2,48 € off -17,5% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 10,97 per stuk 3,19 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami RZ RO WC BE afdekrozet WC rond type 3 RH 1 paar zwart 0170.300.0313
A30204556
- Afdekrozet WC
- Ami
- Type RZ RO WC BE
- 0170.300.0313
- 8714409327577
Vanaf 1 € 25,15 per stuk 6,29 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 24,36 per stuk 7,07 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami KLIK KRUK BE klikrozetten kruk 1 paar zwart 0170.500.0501
A30204552
- Klikrozet kruk
- Ami
- Type KLIK KRUK BE
- 0170.500.0501
- 8714409327607
Vanaf 1 € 23,78 per stuk 5,95 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 23,04 per stuk 6,69 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW -
Ami KLIK WC BE klikrozetten WC 8 mm zwart 0170.500.0507
A30204557
- Klikrozet WC
- Ami
- Type KLIK WC BE
- 0170.500.0507
- 8714409327645
Vanaf 1 € 41,18 per stuk 10,29 € off -20% Incl. 21,00% BTWVanaf 10 € 39,89 per stuk 11,58 € off -22,5% Incl. 21,00% BTW