Dulimex DX VTK.0916-P viktorketting 1.6 mm DIN 5686 verzinkt rol 90 m 5800.VTK.0916-P
Artikelnummer: A30203447
- Viktorketting op rol DIN 5686 verzinkt
- Dulimex DX
- Type VTK.0916-P
- 5800.VTK.0916-P
- 8715076045566
Vanaf 1
€ 62,62 per stuk
20,87 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Viktorketting op rol DIN 5686 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type VTK.0916-P
-
5800.VTK.0916-P
-
8715076045566
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Normering: gelijkend DIN 5686
-
Bijzonderheden: alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummers)
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5800.VTK.0916-P Y30203447 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5800VTK0916P |
| EAN artikel | 8715076045566 |
| EAN verpakking | 8714140193066 |
| EAN ompak | 8714140193073 |
| Intrastat CBS code | 73151200 |
| Artikel ID | N10403216 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Kettingen op rol - Victorketting op rol DIN 5686 verzinkt |
| Productgroep | Viktorkettingen op rol DIN 5686 verzinkt |
| Productsoort | Viktorketting op rol DIN 5686 verzinkt |
| Type | VTK.0916-P |
| Alternatief type | VTK0916P |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Lengte per haspel | 90 m |
| d | 1,6 mm |
| t | 23 mm |
| b | 7 mm |
| Breuklast ter indicatie | 22 kg |
| Haspel diameter | 250 mm |
| Haspelbreedte | 107 mm |