Dulimex DX SRKL.0830-N sierketting lange schakel 2,8 mm staal zwart gelakt rol 30 m 5800.SRKL.0830-N
Artikelnummer: A30203439
- Sierketting lange schakel op rol
- Dulimex DX
- Type SRKL.0830-N
- 5800.SRKL.0830-N
- 8715076082509
Vanaf 1
€ 87,45 per rol
25,39 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Sierketting lange schakel op rol
-
Merk Dulimex DX
-
Type SRKL.0830-N
-
5800.SRKL.0830-N
-
8715076082509
-
Materiaal: staal
-
Bijzonderheden: ook te gebruiken voor het DX KST Concept
-
Dulimex DX SRKL.0830-N sierketting lange schakel 2,8 mm staal zwart gelakt rol 30 m 5800.SRKL.0830-N kopen?
-
Dulimex DX Sierketting vierkante draad staal zwart en meer Sierkettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5800.SRKL.0830-N |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5800SRKL0830N |
| EAN artikel | 8715076082509 |
| EAN verpakking | 8714140197507 |
| EAN ompak | 8714140197514 |
| Intrastat CBS code | 73158900 |
| Artikel ID | N10376788 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Sierkettingen - Sierketting vierkante draad staal zwart |
| Productgroep | Sierkettingen lang op rol |
| Productsoort | Sierketting lange schakel op rol |
| Type | SRKL.0830-N |
| Alternatief type | SRKL0830N |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Materiaal | Staal |
| Lengte per haspel | 30 m |
| Bijzonderheden | Ook te gebruiken voor het DX KST Concept |
| d | 2,8 mm |
| b | 15,5 mm |
| t | 34 mm |
| Haspel diameter | 250 mm |
| haspelbreedte | 92 mm |
| Finish | Zwart gelakt |