Dulimex DX SHAK 06ZL S-haak 6 mm verzinkt per stuk gelabeld 8300.002.9506
Artikelnummer: A30201358
- S-haak verzinkt
- Dulimex DX
- Type SHAK 06ZL
- 8300.002.9506
- 8716336567354
Vanaf 25
€ 0,51 per stuk
0,11 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,68 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 750
€ 0,48 per stuk
0,14 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
S-haak verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type SHAK 06ZL
-
8300.002.9506
-
8716336567354
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
S-Haken 6 mm verzinkt individueller EAN
-
Crochet esse 6 mm zingué pourvu de code à barres individuel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.002.9506 Y30201358 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 83000029506 |
| EAN artikel | 8716336567354 |
| EAN verpakking | 8716336567361 |
| EAN ompak | 8716336567347 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10035875 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - S-haken - S-haak verzinkt |
| Productgroep | S-haken verzinkt |
| Productsoort | S-haak verzinkt |
| Type | SHAK 06ZL |
| Alternatief type | SHAK06ZL |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| D | 6 mm |
| A | 48 mm |
| C | 10,5 mm |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |