Dulimex DX SHAK 05ZL S-haak 5 mm verzinkt per stuk gelabeld 8300.002.9505
Artikelnummer: A30201357
- S-haak verzinkt
- Dulimex DX
- Type SHAK 05ZL
- 8300.002.9505
- 8716336563271
Vanaf 100
€ 0,36 per stuk
0,09 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,69 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1000
€ 0,34 per stuk
0,11 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
S-haak verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type SHAK 05ZL
-
8300.002.9505
-
8716336563271
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
S-Haken 5 mm verzinkt individueller EAN
-
Crochet esse 5 mm zingué pourvu de code à barres individuel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.002.9505 Y30201357 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 83000029505 |
| EAN artikel | 8716336563271 |
| EAN verpakking | 8716336563288 |
| EAN ompak | 8716336563264 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10000642 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - S-haken - S-haak verzinkt |
| Productgroep | S-haken verzinkt |
| Productsoort | S-haak verzinkt |
| Type | SHAK 05ZL |
| Alternatief type | SHAK05ZL |
| Minimum besteleenheid | 100 stuks |
| D | 5 mm |
| A | 40 mm |
| C | 10,5 mm |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |