Dulimex DX SDK D074105ZL staaldraadklem type 741 5 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.003.0505
Artikelnummer: A30200992
- Staaldraadklem type 741 verzinkt
- Dulimex DX
- Type SDK D074105ZL
- 8300.003.0505
- 8716336546564
Vanaf 50
€ 17,92 per 50 stuks
0,08 € off
-17,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Staaldraadklem type 741 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type SDK D074105ZL
-
8300.003.0505
-
8716336546564
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: gelijkend DIN 741 (met uitzondering van 8400-nummers)
-
Dulimex DX SDK D074105ZL staaldraadklem type 741 5 mm staal verzinkt per stuk gelabeld 8300.003.0505 kopen?
-
Dulimex DX Staaldraadklem DIN 741 verzinkt en meer Kabelklemmen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.003.0505 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 83000030505 |
| EAN artikel | 8716336546564 |
| EAN verpakking | 8716336546540 |
| EAN ompak | 8716336546557 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10000593 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kabels - Kabelklemmen - Staaldraadklem DIN 741 verzinkt |
| Productgroep | Staaldraadklemmen type 741 verzinkt |
| Productsoort | Staaldraadklem type 741 verzinkt |
| Type | SDK D074105ZL |
| Alternatief type | SDKD074105ZL |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Geschikt voor staalkabel diameter | 5 mm |
| C | 22 mm |
| B | 12 mm |
| H | 24 mm |
| H1 | 10 mm |
| A | 11 mm |
| E | 9.5 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Normering | Gelijkend DIN 741 (met uitzondering van 8400-nummers) |
| D | 5 mm |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |