Dulimex DX RS D580M06IZL ringschroef type 580 M6 RVS AISI 316 per stuk gelabeld 8300.058.0I06
Artikelnummer: A30200050
- Ringschroef gelijkend DIN 580 RVS AISI 316
- Dulimex DX
- Type RS D580M06IZL
- 8300.058.0I06
- 8716336568160
Vanaf 10
€ 3,99 per stuk
1,00 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 5,23 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 300
€ 3,49 per stuk
1,50 € off
-30%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringschroef gelijkend DIN 580 RVS AISI 316
-
Merk Dulimex DX
-
Type RS D580M06IZL
-
8300.058.0I06
-
8716336568160
-
Materiaal: RVS AISI 316
-
Finish: gepolijst
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Normering: gelijkend DIN 580
-
Ringschraube ähnlich DIN 580 M6 Niro A4 AISI 316 individueller EAN
-
Anneau de levage mâle ressemblant DIN 580 M6 inoxydable AISI 316 pourvu de code à barres individuel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.058.0I06 Y30200050 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 83000580I06 |
| EAN artikel | 8716336568160 |
| EAN verpakking | 8716336568177 |
| EAN ompak | 8716336568153 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10000742 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Bouten - Oogbouten - Oogbout DIN 580 RVS A4 |
| Productgroep | Ringschroeven |
| Productsoort | Ringschroef gelijkend DIN 580 RVS AISI 316 |
| Type | RS D580M06IZL |
| Alternatief type | RSD580M06IZL |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| a | M6 |
| k | 8 mm |
| c | 36 mm |
| d | 20 mm |
| l | 13 mm |
| h | 36 mm |
| WLL | 70 kg |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |