Dulimex DX RM D582 M12ZL ringmoer type 582 M12 verzinkt per stuk gelabeld 8300.005.8212
Artikelnummer: A30200156
- Ringmoer gelijkend DIN 582 verzinkt
- Dulimex DX
- Type RM D582 M12ZL
- 8300.005.8212
- 8716336567651
Vanaf 25
€ 1,91 per stuk
0,64 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 2,67 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 100
€ 1,84 per stuk
0,70 € off
-27,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Ringmoer gelijkend DIN 582 verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type RM D582 M12ZL
-
8300.005.8212
-
8716336567651
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Normering: DIN 582 (uitgave maart 1972)
-
Ringmutter ähnlich DIN 582 M12 verzinkt individueller EAN
-
Anneau de levage femelle ressemblant DIN 582 M12 zingué pourvu de code à barres individuel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8300.005.8212 Y30200156 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 83000058212 |
| EAN artikel | 8716336567651 |
| EAN verpakking | 8716336567668 |
| EAN ompak | 8716336567644 |
| Intrastat CBS code | 73269098 |
| Artikel ID | N10000734 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Moeren - Oogmoer - Oogmoer DIN 582 staal C15 verzinkt |
| Productgroep | Ringmoeren |
| Productsoort | Ringmoer gelijkend DIN 582 verzinkt |
| Type | RM D582 M12ZL |
| Alternatief type | RMD582M12ZL |
| Minimum besteleenheid | 25 stuks |
| a | M12 |
| k | 12 mm |
| c | 54 mm |
| d | 30 mm |
| h | 53 mm |
| WLL | 340 kg |
| Verpakking | EAN per stuk gelabeld |