Dulimex DX PTK.3155-B patentketting 0,5x5,5x16,5 mm messing vernikkeld rol 25 m 5800.PTK.3155-B
Artikelnummer: A30203427
- Patentketting op rol messing vernikkeld
- Dulimex DX
- Type PTK.3155-B
- 5800.PTK.3155-B
- 8714140197163
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Patentketting op rol messing vernikkeld
-
Merk Dulimex DX
-
Type PTK.3155-B
-
5800.PTK.3155-B
-
8714140197163
-
DX messing vernikkelde pattentkettingen zijn roestvrij en daardoor uitermate geschikt voor de buitentoepassing en in ruimtes met een hoge luchtvochtigheid
-
In combinatie met gesloten S-haken, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld: (Sanitaire) Installatietechniek (bijvoorbeeld valbeveiliging op een afsluitdop), Kassenbouw en Tuinbouw en Reclamewereld voor decoratieve doeleinden
-
Technische info:
-
DX messing vernikkelde patentketting is compleet uit messing vervaardigd
-
Zoals gezegd roest deze materiaalsoort niet
-
Daarnaast is deze ketting voorzien van een extra laagje nikkel voor een andere uitstraling
-
Alternatief: Als alternatief kan ook gekozen worden voor de messing (koperkleurige) uitvoering van patentketting
-
Materiaal: messing
-
Finish: vernikkeld
-
Bijzonderheden: alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummer)
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 5800.PTK.3155-B Y30203427 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5800PTK3155B |
| EAN artikel | 8714140197163 |
| EAN verpakking | 8714140197149 |
| EAN ompak | 8714140197156 |
| Intrastat CBS code | 73151200 |
| Artikel ID | N10678242 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Sierkettingen - Patentketting op rol messing vernikkeld |
| Productgroep | Patentkettingen op rol messing vernikkeld |
| Productsoort | Patentketting op rol messing vernikkeld |
| Type | PTK.3155-B |
| Alternatief type | PTK3155B |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Lengte per haspel | 25 m |
| Materiaaldikte diameter | 0,5 mm |
| B | - mm |
| L | - mm |
| Maximale belasting ter indicatie | - kg |
| Haspel diameter | 130 mm |
| Haspelbreedte | 92 mm |