Dulimex DX PI 322000PB K pianoscharnier 0,7x32x1980 mm staal vermessingd met DX kopkaart 6007.032.2000
Artikelnummer: A30201916
- Pianoscharnier staal vermessingd
- Dulimex DX
- Type PI 322000PB K
- 6007.032.2000
- 8714140163359
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Pianoscharnier staal vermessingd
-
Merk Dulimex DX
-
Type PI 322000PB K
-
6007.032.2000
-
8714140163359
-
Een raamscherm of -shutter, een louvre deurtje of een TV-meubeldeksel eenvoudig en strak monteren zonder open ruimte aan de kant van het scharnier?
-
Gebruik dan een pianoscharnier
-
In de meubelindustrie wordt zij veel toegepast voor bijvoorbeeld een gangkastdeurtje, een bank met opbergruimte of een inklapbaar bureau
-
Het scharnier dankt zijn naam aan het feit dat ze van oorsprong gebruikt werd, en nog steeds gebruikt wordt, voor de bevestiging van pianokleppen
-
Het scharnier wordt over de hele lengte van uw project bevestigd
-
Met een ijzerzaag is deze simpelweg op de juiste maat te zagen
-
De bevestiging over de hele lengte zorgt voor een rustige, strakke uitstraling en omdat dit pianoscharnier is afgewerkt met een messing laag, past het goed binnen de industriele of moderne woontrend
-
Dit scharnier is tevens verkrijgbaar in het roestvaststaal (RVS)
-
Materiaal: staal
-
Finish: vermessingd
-
Toepassing: houten luiken en kozijnen
-
Let op!: exclusief bevestigingsmateriaal
-
Piano Scharnier 0,7x32x1980 mm Stahl vermessingt
-
Charnière piano 0,7x32x1980 mm acier laitonné
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 6007.032.2000 Y30201916 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 60070322000 |
| EAN artikel | 8714140163359 |
| EAN verpakking | 8714140163335 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10000772 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Scharnieren - Pianoscharnieren - Pianoscharnier stalen pen staal vermessingd |
| Productgroep | Pianoscharnieren staal vermessingd |
| Productsoort | Pianoscharnier staal vermessingd |
| Type | PI 322000PB K |
| Alternatief type | PI322000PBK |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| B | 32 mm |
| H | 1.980 mm |
| D | 0,7 mm |