Dulimex DX PGS.080.WIT-H gummikoord gevlochten 8 mm wit-merkdraad rol 50 m 8600.PGS.080.WIT-H
Artikelnummer: A30203189
- Fijngevlochten gummikoord op rol
- Dulimex DX
- Type PGS.080.WIT-H
- 8600.PGS.080.WIT-H
- 8715076492247
Vanaf 1
€ 139,49 per rol
40,50 € off
-22,5%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Fijngevlochten gummikoord op rol
-
Merk Dulimex DX
-
Type PGS.080.WIT-H
-
8600.PGS.080.WIT-H
-
8715076492247
-
Materiaal: gummy
-
Bijzonderheden: ook te gebruiken voor het DX KST Concept
-
Dulimex DX PGS.080.WIT-H gummikoord gevlochten 8 mm wit-merkdraad rol 50 m 8600.PGS.080.WIT-H kopen?
-
Dulimex DX Elastisch koord en meer Elastisch koord en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8600.PGS.080.WIT-H |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8600PGS080WITH |
| EAN artikel | 8715076492247 |
| EAN verpakking | - |
| EAN ompak | 8714140195299 |
| Intrastat CBS code | 56041000 |
| Artikel ID | N10406346 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Bevestigingsmaterialen - Elastisch koord |
| Productgroep | Gummykoorden geruwd polypropyleen |
| Productsoort | Fijngevlochten gummikoord op rol |
| Type | PGS.080.WIT-H |
| Alternatief type | PGS080WITH |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Materiaal | Gummy |
| Bijzonderheden | Ook te gebruiken voor het DX KST Concept |
| Materiaaldikte diameter | 8 mm |
| Lengte per haspel | 50 m |
| Haspel diameter | 170 mm |
| Haspelbreedte | 197 mm |
| Kleur | Wit-merkdraad |