Dulimex DX PAT04 16X05MV patentketting rol 25 m 0,4 mm 16x5 mm messing vernikkeld 8510.416.0508
Artikelnummer: A30204036
- Patentketting op rol messing vernikkeld
- Dulimex DX
- Type PAT04 16X05MV
- 8510.416.0508
- 8716336565794
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Patentketting op rol messing vernikkeld
-
Merk Dulimex DX
-
Type PAT04 16X05MV
-
8510.416.0508
-
8716336565794
-
DX messing vernikkelde pattentkettingen zijn roestvrij en daardoor uitermate geschikt voor de buitentoepassing en in ruimtes met een hoge luchtvochtigheid
-
In combinatie met gesloten S-haken, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld:
-
(Sanitaire) Installatietechniek (bijvoorbeeld valbeveiliging op een afsluitdop)
-
Kassenbouw / Tuinbouw
-
Reclamewereld voor decoratieve doeleinden
-
Technische info
-
DX messing vernikkelde patentketting is compleet uit messing vervaardigd
-
Zoals gezegd roest deze materiaalsoort niet
-
Daarnaast is deze ketting voorzien van een extra laagje nikkel voor een andere uitstraling
-
Alternatief
-
Als alternatief kan ook gekozen worden voor de messing (koperkleurige) uitvoering van patentketting
-
Materiaal: messing
-
Finish: vernikkeld
-
Bijzonderheden: alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummer)
-
Dulimex DX PAT04 16X05MV patentketting rol 25 m 0,4 mm 16x5 mm messing vernikkeld 8510.416.0508 kopen?
-
Dulimex DX Patentketting op rol messing vernikkeld en meer Sierkettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8510.416.0508 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 85104160508 |
| EAN artikel | 8716336565794 |
| EAN verpakking | 8716336565800 |
| EAN ompak | 8716336565787 |
| Intrastat CBS code | 73151200 |
| Artikel ID | N10035850 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Sierkettingen - Patentketting op rol messing vernikkeld |
| Productgroep | Patentkettingen op rol messing vernikkeld |
| Productsoort | Patentketting op rol messing vernikkeld |
| Type | PAT04 16X05MV |
| Alternatief type | PAT0416X05MV |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Lengte per haspel | 25 m |
| Materiaaldikte diameter | 0,4 mm |
| Materiaal | Messing |
| Finish | Vernikkeld |
| B | 5 mm |
| L | 16 mm |
| Bijzonderheden | Alternatieve lengtes op rol verkrijgbaar in het DX KST Concept (5800-nummer) |
| Maximale belasting ter indicatie | 6 kg |
| Haspel diameter | - mm |
| Haspelbreedte | - mm |