Dulimex DX PAT03 12X05ME patentketting rol 25 m 0,3 mm 12x5 mm messing 8510.312.0501
Artikelnummer: A30201380
- Patentketting op rol messing
- Dulimex DX
- Type PAT03 12X05ME
- 8510.312.0501
- 8716336566159
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Patentketting op rol messing
-
Merk Dulimex DX
-
Type PAT03 12X05ME
-
8510.312.0501
-
8716336566159
-
DX messing pattentkettingen zijn roestvrij en daardoor uitermate geschikt voor de buitentoepassing en in ruimtes met een hoge luchtvochtigheid
-
In combinatie met gesloten S-haken, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld:
-
(Sanitaire) Installatietechniek (bijvoorbeeld valbeveiliging op een afsluitdop)
-
Kassenbouw / Tuinbouw
-
Reclamewereld voor decoratieve doeleinden
-
Technische info
-
DX messing patentketting is compleet uit messing vervaardigd
-
Zoals gezegd roest deze materiaalsoort niet
-
Alternatief
-
Als alternatief kan ook gekozen worden voor de messing vernikkelde uitvoering van patentketting waarbij de koperkleurige patentketting een extra zilverkleurig beschermlaagje heeft
-
Vernikkeld oogt net even wat anders en blijft ook langer mooi
-
Materiaal: messing
-
Dulimex DX PAT03 12X05ME patentketting rol 25 m 0,3 mm 12x5 mm messing 8510.312.0501 kopen?
-
Dulimex DX Patentketting op rol messing en meer Sierkettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8510.312.0501 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 85103120501 |
| EAN artikel | 8716336566159 |
| EAN verpakking | 8716336566166 |
| EAN ompak | 8716336566142 |
| Intrastat CBS code | 73151200 |
| Artikel ID | N10035855 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Sierkettingen - Patentketting op rol messing |
| Productgroep | Patentkettingen op rol messing |
| Productsoort | Patentketting op rol messing |
| Type | PAT03 12X05ME |
| Alternatief type | PAT0312X05ME |
| Minimum besteleenheid | 1 rol |
| Lengte per haspel | 25 m |
| Materiaaldikte diameter | 0,3 mm |
| Materiaal | Messing |
| B | 5 mm |
| L | 12 mm |
| Maximale belasting ter indicatie | 2 kg |