Dulimex DX OLP.4206-ZB mastoog 6 mm RVS AISI 304 1 stuk op kaart - A30203596 - afbeelding 1
Dulimex DX OLP.4206-ZB mastoog 6 mm RVS AISI 304 1 stuk op kaart - A30203596 - afbeelding 2
Dulimex DX OLP.4206-ZB mastoog 6 mm RVS AISI 304 1 stuk op kaart - A30203596 - afbeelding 3

Dulimex DX OLP.4206-ZB mastoog 6 mm RVS AISI 304 1 stuk op kaart 8400.OLP.4206-ZB

Artikelnummer: A30203596

  • Mastoog
  • Dulimex DX
  • Type OLP.4206-ZB
  • 8714140207879
  • 8400.OLP.4206-ZB

van 1 € 14,54 per 5 stuks 0,15 € off -5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Mastoog

  • Merk Dulimex DX

  • Type OLP.4206-ZB

  • 8714140207879

  • 8400.OLP.4206-ZB

  • Materiaal: RVS AISI 304

  • Finish: gepolijst

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 8400.OLP.4206-ZB
Alternatief artikelnummer leverancier 8400OLP4206ZB
EAN artikel 8714140207879
EAN minimale bestelhoeveelheid 8714140207855
EAN ompak 8714140207862
Intrastat CBS code 73269098
Artikel ID N10820913
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productgroep Mastogen RVS AISI 304
Productsoort Mastoog
Type OLP.4206-ZB
Minimale bestelhoeveelheid 5 stuks
A 18 mm
B 20 mm
L 60 mm
H 17 mm
Verpakking 1 stuk op DX kaart met eurolock
D 6 mm

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1