Dulimex DX MC 8003B magneetsnapper kunststof tegenplaat 4 kg bruin 0414.600.8803
Artikelnummer: A30202283
- Magneetsnapper MC 8 serie kunststof sluitplaat
- Dulimex DX
- Type MC 8003B
- 0414.600.8803
- 8714140024964
Vanaf 50
€ 0,39 per stuk
0,10 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 1
€ 0,64 per stuk
Incl. 21,00% BTW
Vanaf 600
€ 0,37 per stuk
0,12 € off
-25%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Magneetsnapper MC 8 serie kunststof sluitplaat
-
Merk Dulimex DX
-
Type MC 8003B
-
0414.600.8803
-
8714140024964
-
Materiaal: kunststof
-
Materiaal tegenplaat: kunststof
-
Bevestiging: opschroevend
-
Magnetschnäpper Kunststoffgegenstück 4 kg braun
-
Loqueteau magnétique plaque contraire synthétique 4 kg brun
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0414.600.8803 Y30202283 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 4146008803 |
| EAN artikel | 8714140024964 |
| EAN verpakking | 8714140024940 |
| EAN ompak | 8714140024957 |
| Intrastat CBS code | 85051990 |
| Artikel ID | N10033326 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Sluitwerk - Snapsluitingen - Magneetsnapper kunststof |
| Productgroep | Magneetsnappers MC 8 serie kunststof sluitplaat |
| Productsoort | Magneetsnapper MC 8 serie kunststof sluitplaat |
| Type | MC 8003B |
| Alternatief type | MC8003B |
| Minimum besteleenheid | 50 stuks |
| Magneetkracht | 4 kg |
| A | 47 mm |
| B | 16 mm |
| C | 14 mm |
| D | 47 mm |
| E | 17 mm |
| F | 37 mm |
| G | 37 mm |
| Kleur | Bruin |